سونوگرافی توسط دکتر خانم در تهران

سونوگرافی توسط دکتر خانم در تهران در این مرکز انجام می گیرد.

شاید شما هم برای انجام سونوگرافی به کلینیک مراجعه کرده اید پس از این که پذیرش شدید و نسخه خود را در اختیار پزشک قرار دادید،پس از این که برای انجام سونوگرافی آماده شدید،متوجه خواهید شد که فرد رادیولوژیست مرد می باشد و این امر برای شما کمی آزاردهنده است،در این کلینیک سونوگرافی توسط پزشک خانم انجام می گیرد.

چه اندام هایی توسط پزشک خانوم مورد بررسی قرار می گیرد؟

سونوگرافی توسط دکتر خانم در تهران ،باید بطوری باشد که فرد بیمار احساس راحتی کند.در این مرکز تمام آزمایش هایی که برای آقایان نیز انجام می گیرد نیز برای خانم ها مورد بررسی قرار می گیرد.

سونوگرافی اندام های:کلیه،روده،کبد،طحال،سینه،پستان،شکم،مثانه،واژینال،رحم،و….در این کلینیک توسط پزشک خانم انجام می گیرد.

سونوگرافی توسط دکتر خانم در تهران

نحوه انجام سونوگرافی توسط متخصص زنان در تهران

نحوه انجام این آزمایش توسط خانم به این صورت می باشد که ابتدا شما را بر روی تختی راهنمایی می کنند.

برخی از کلینیک ها از بیمار خواسته تا پیراهن خود رابا لباس هایی که کلینیک در اختیار آن ها قرار می دهند تعویض کند.بعد از این که لباس های بیمار تعویض گردید،ابتداپزشک خانوم به بالا سر شما می آید سپس علت انجام سونوگرافی توسط دکتر خانوم در تهران را می پرسد.بعد از این که علت انجام سونوگرافی را به پزشک خانوم بیان کردید.

پزشک مقداری ژل سونوگرافی که ساخته شده مطابق با استانداردهای جهانی می باشد را بر روی شکم شما قرار می دهد.مواد تشکیل دهنده ی این ژل به نوعی می باشد که کاملا با پوست انسان سازگاری دارد و هیچ گونه حساسیتی را برای فرد ایجاد نمی کند.

در شکم فرد در حالت عادی مقدار زیادی هوا وجود دارد،این ژل باعث می گردد که ملکول های هوا بر روی پوست از بین بروند و بدینوسیله تصویر با کیفیت تری را در اختیار ما قرار دهند.

سونوگرافی توسط دکتر خانم در تهران این کمک را به خانوم ها می کند که کاملا برای انجام این آزمایش راحت تر باشند.

پس از این که ژل بهداشتی به شکم شما آغشته گردید،متخصص خانوم با استفاده از دستگاه پروپ یا دستگاه سونوگرافی شروع به بررسی اندام های شما می کند.فرآیند انجام این سونوگرافی به این شکل می باشد که پزشک خانوم دستگاه را بر روی شکم شما قرار می دهد سپس شروع به حرکت در آوردن این دستگاه می کند.

پس از این که این دستگاه بر روی بدن شما قرار گرفت تصویر اندام و بافت های داخل بدن تان بر روی مانیتور به نمایش داده می شود.این تصاویر حالات زنده دارد و اصطلاحا به آن REAL TIME نیز می گویند.

در این مرکز تمام مسائل پزشکی به درستی تشخیص داده می شود.با توجه به فناوری های به کار رفته در این دستگاه ها و هم چنین وجود پزشک متخصص زنان در این مرکز تشخیص انواع بیماری ها و ناهنجاری ها کاملا به درستی می باشد.

سونوگرافی توسط دکتر خانم در تهران

انجام سونوگرافی توسط متخصص زنان

همان گونه که در متن بالا نیز بیان کردیم در این مرکز سونوگرافی توسط پزشک متخصص زنان انجام می گیرد.

وجود پزشک خانم در این مرکز بدین گونه برای ما حائز اهمیت می باشد که این پزشکان با علم و دانش خود و مهارت خاصی که در این زمینه دارند نزدیک ترین و بهترین تشخیص ها را برای شما انجام می دهند.

برای انجام سونوگرافی توسط دکتر خانم در تهران می توانید به قسمت نوبت دهی اینترنتی سونوگرافی تهران مراجعه کنید.

کلینیک کاج این امکان را برای شما فراهم کرده است تا آزمایشات تصویر برداری خود را با کم ترین هزینه در تهران نسبت به دیگر مراکز در کنار تشخیص بالای خود انجام دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.